ÇİKOLATA KÜRESİ

85 ,00 TL

Ürün Kodu: kür.nut001

KDV Dahil: 85,00 TL

ISPARTA PELUŞ OYUNCAK 


umut ışığı  

Betonlarla griye çevirdiğimiz yaşam alanları, sihirli dokunuşlara hasret kalmıştır. Doğanın rengarenk görüntüsünü tek bir renge indirgemek, geleceğin umut ışığını kapatmaktır. Ancak umut, uçsuz bucaksız bir deniz gibidir; hiç tükenmez. Kaldırım taşlarının arasından bir çıkış yolu bulup göğe uzanan çiçekler de bu umudun temsilcisidir. Şehrimiz Isparta’da çiçekçi mesleğini sürdüren firmamız, umut çiçeklerine büyük önem veriyor.

 

Çiçeğin varlığı bizler için bir umut ışığıdır. Çiçek tarlalarından evlerinize kadar uzanan süreçte çiçeklere ayrı bir özen gösteriyoruz. Doğanın süsü olan çiçekleri dürüst çiçekçilik anlayışla sizlere getirmeye çalışıyor ve müşteri beğenisini göz ardı etmiyoruz. Yıllardır Atabey çiçek siparişi alan firmamız, tüm ilçelerimize de 60 dakikada hizmet götürebiliyor. Geliştirdiğimiz ulaşım ağı sayesinde Isparta merkezde çiçekçi arayışında olan insanların yanı sıra tüm ilçelerimizde yaşayanlara da hitap ediyoruz.

 

Özenli paketleme, çeşitli eklentiler ve özel notlarla, çiçek siparişi veren herkesin beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz. Dilediğin an ürünü seç ve çiçek yolla Isparta, şehrin sesine kulak veren çiçekçi sizin hizmetinizdedir. Kaliteyi ulaşılmaz yerlere götürmeye hazırız.

İNDİRİMLERDEN HABERİNİZ OLSUN!