Papatya Küresi

772 ,40 TL

Ürün Kodu:

KDV Dahil: 772,40 TL

ISPARTA IYAŞ ÇİÇEK

Her mevsimin bir çiçeği vardır. Bu çiçek yağmurda ıslanır, güneşte yanar, rüzgarda savrulur. Doğanın çocuğu, doğayla birlikte büyür. Çiçeği doğadan alsanız bile, yaşatmak için ona doğanın verdiklerini geri vermelisiniz. Evlerinizde beslediğiniz çiçeklerin suya, havaya, sıcağa ihtiyacı olacaktır. Yeni yerlerini yadırgamayan çiçeklerimiz, Isparta çiçekçi evinde sizleri bekliyor.

 

Çiçekler odanızın bir köşesinde duran, azla yetinen bitkilerdir. Gerekli şartları sağladıktan sonra çiçek bakımının zor bir yanı kalmayacaktır. Bakamayacağınız çiçeği lütfen almayın. Nesillerdir Isparta çiçekçi firması olarak görev yapan bizler, yaşatamayacağımız çiçeği ne yetiştiriyor ne de satışa sunuyoruz. Görüntüleri harika olan bu bitkileri doğanın bağrından öylece söküp alamayız. Bu bilinçle yola çıkan Eğirdir çiçekçi dükkanı, taze çiçekleri size sunmanın haklı gururunu içinde hissetmektedir.

 

Çiçekler susayınca onları fark eden insanlara gönderilmek üzere binlerce gül, papatya ve orkide siparişi hazırladık. Sadece 60 dakikada Isparta çiçekçisi kapınızın zilini çalacaktır. Isparta merkezde ve ilçelerinde bizi tercih etmenin ayrıcalığını yaşamak adına şimdi çiçek yolla Isparta sokaklarını çiçeklerle donatalım. Biz ilgi gösterdikçe büyür çiçekler.


 

İNDİRİMLERDEN HABERİNİZ OLSUN!