Dilimizin Ucundaki Söz

110 ,88 TL
91 ,23 TL

Ürün Kodu: kalp.nu.001

KDV Dahil: 91,23 TL

ISPARTANIN HER YERİNE  AYNI GÜN HEDİYE TESLİMATI 

Sözler verir ve yerine getirmek için çaba harcarız. Bazense sözcükleri toparlayıp dilimizin ucuna kadar getirir ama söyleyemeyiz. Basit bir seni seviyorum cümlesi ağzımızdan çıkmaz. Böyle anlarda anlamlı çiçeklerden destek alır, onların sözlerimize tercüman olmasını isteriz. İnsanların arzularını en iyi şekilde dile getiren bu eşsiz bitkiler Isparta en iyi çiçekçi ile sizlere geliyor. Onların güzel anlamlarını içtenlikle sunabilir, dilinizin ucundaki sözlerin çıkmasına kapı açabilirsiniz.

 

Dik merdivenleri olan hayat yolculuğunda bazen durup dinlenmek, hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinize zaman ayırmanız gereken dakikaları, boş uğraşlarla geçirmemek gerekir. Taze çiçeklerini sizin beğeninize sunan çiçekçi Isparta merkezde mesleğini baki kılmaya çalışmaktadır. Mesleğimizi özenle yerine getiriyor, mis kokulu çiçeklerle Isparta’nın her yerine çiçek servisi yapıyoruz.

 

Damak tadınıza hitap edecek çikolata kutulu çiçek Isparta çiçekçisi ile sizlere çok yakın. Dilerseniz odanızın görüntüsüne sihirli bir etki yapacak teraryumlar da alabilirsiniz. Uygun teraryum fiyatı Isparta çiçekçi evinin sizlere sunduğu ayrıcalıklardan sadece bir tanesidir. Bizi seçen her müşteri, onurumuzdur; güvenleri boşa çıkarmayan çiçekçiniz ile hayata umutla bakın.

KİŞİYE ÖZEL 2 ADET MİNİ NUTELLA VE KALP KOLLU YASTIK 

İNDİRİMLERDEN HABERİNİZ OLSUN!