DOST ELİNDEN SİZLERE

1.103 ,90 TL

Ürün Kodu: an.öz.01

KDV Dahil: 1.103,90 TL

ISPARTA ÇELENK GÖNDER 

İçimizdeki sevgi ve saygıyı göstermemiz önemlidir. Zira toplumsal birlikteliğin temelini bu duygular oluşturur. Birbirimizden nefret ederek sadece işleri daha da zor hale getiririz. Sevdiklerine dost eli uzamak isteyenlerin yıllardır tercih ettiği çiçekçi firması Isparta’da faaliyetini sürdürmektedir. Bir demet çiçeğin açamadığı hiçbir gönül kapısı yoktur.

 

Sizler için el emeğiyle hazırladığımız çiçek aranjmanları, çikolata paketleri ve pelüş oyuncaklı tasarımlarla her zaman hizmete açığız. İnternet sitemizde ilginizi çekecek ürünlerin muhakkak olacağına inanıyor, seçtiğiniz çiçek tasarımlarını Isparta’nın her yerine kolayca ulaştırıyoruz. Kaliteden ödün vermeyi kendisine utanç kaynağı sayan Isparta çiçekçisi, doğru başlangıçların mimarı olmaya her zaman adaydır. Bir çiçek aracılığıyla sevdiklerinizle iletişim kurmanızı sağlayabiliriz. Tek bir hareketinizle Isparta çiçek yolla seçeneğine tıklayabilir, hızlı gönderilerin size ulaşmasına tanık olabilirsiniz. Yetiştirdiğimiz rengarenk çiçekleri sizin beğenmeniz, bizim için bir lütuftur.

 

Çiçekçilik mesleğini yıllardır sürdüren firmamız, aldığı her olumlu yorumla birlikte işine sımsıkı bağlanmaktadır. Birbirinden özel tasarımlı çiçek demetleri ve teraryum siparişi Isparta halkına ulaştırılmak üzere sizlerin onayını bekliyor.

İNDİRİMLERDEN HABERİNİZ OLSUN!