KRALİÇE MUTLULUK KUTUSU

294 ,76 TL

Ürün Kodu: KR.009

KDV Dahil: 294,76 TL

ISPARTA ÇİÇEK GÖNDER


KRALİÇE TACI 

Bir kovanda çalışan arılar kraliçelerine bağlıdır ve onu takip ederler. Bizler de bazen bir kraliçe bulur, onun mutluluğu için isteklerine boyun eğeriz. Gönlümüzü kaptırdığımız kraliçe, bize en zor görevi bile verse, hiç gocunmadan yerine getiririz. Gönlümüzün kraliçesine alacağımız bir çiçek, her şeyden önce bizi keyiflendirir. Nesillerdir Isparta’da çiçekçi olarak hizmet veren firmamız, gönül bağlarını diri tutmak için hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.

 

Dürüst aşkların meyvesi olan çocuklar da bizler için birer kral ve kraliçedir. Onları mutlu görmek, sorumluluğunu üstlenmemizdeki en büyük itki kuvvetidir. Zaten yeni bebeğin dünyaya geldiği mekanlar da hep çiçeklerle süslenir, sevgi ta en başında gösterilir. Sağlıklı yarınlar için özel çiçek modelleri Isparta merkezde ve ilçelerinde bizim güvencemiz altında tasarlanmaktadır. Yetiştirdiğimiz gül, papatya, orkide, menekşe kendi çocuğumuz gibidir. Onları sularken büyük titizlik gösterir, bakımını bu bilinçle yaparız.

 

Topraktan semaya uzanan çiçek filizlerini hep birlikte yeşertelim. Açan her çiçek doğanın süsüdür. Çiçeklerin hoş kokusunda sarhoş olmak isteyenler şimdi Isparta çiçek yolla seçeneğini kullanabilirler. Sadece 60 dakikada Isparta şehir merkezi ve ilçelerinde boy göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

İNDİRİMLERDEN HABERİNİZ OLSUN!