40 gül Kampanya

859 ,73 TL

Ürün Kodu:

KDV Dahil: 859,73 TL

ısparta sdü çiçek

Hayat düz bir tuvalin üzerindeki renklerden ibarettir. Bu renk kuşağının içinde mutluluk ve hüzün birliktedir. Yaşantımızda büyük pay sahibi olan sevdiklerimiz, hastalanabilir, vücut dirençlerini kaybedebilir. Sağlıklıyken de bitkin bir haldeyken de sevdiklerimize çiçekler alarak destek oluruz. Bu yönüyle çiçekler bir çeşit şifa kaynağıdır. Geniş hizmet çemberiyle Isparta merkezde çiçekçi olarak görev yapan firmamız, hastalarınıza çiçek siparişi göndermenize olanak sağlamaktadır.

 

Yaşam bilinci, her insanın dünya görüşünde yer edinmesi gereken hayati özelliktir. Şartları olduğu gibi kabul eden insan, çözümleri de arar. Ortak sorunlara sihirli etkisi bulunan çiçekler de hayatın parçasıdır. Doğum, ölüm ve bu ikisi arasında gelişen evrelerde Isparta çiçekçi firması kendine görev bilinci edinmiştir. Hayatın her aşamasında çiçeklerin sihirli tesirleri olduğuna dair inancımız sağlamdır.

 

Karşılaşılan zorlukların üstesinden kolayca gelmek için çiçeklerin yardımına da ihtiyaç duyarız. İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz her Isparta çiçek siparişi bizim için değerli ve özeldir. Bu sebeple, 60 dakikada hızlı teslimat taahhüdü veriyor, beğendiğiniz ürün için sizinle fotoğraf paylaşarak ürünün son halini görmenize imkan tanıyoruz.


 

İNDİRİMLERDEN HABERİNİZ OLSUN!