Doğum Günü Mutluluk Kutusu

203 ,52 TL
175 ,45 TL

Ürün Kodu: er.do.003

KDV Dahil: 175,45 TL

ısparta çiçek siparişi ? 

Tarih kitaplarında barıştan çok savaşlar yazılıdır. Bunun nedeni, sevgimizi göstermenin, dişlerimizi göstermekten daha zor gelmesidir. Oysa sevgi saf bir insani özellikken kin gütmek canavarların işidir. İçimizdeki canavarları beslemek yerine, sevgi tohumları ekmeli, mutluluk büyütmeliyiz. Her an bir adım uzağınızda olan çiçekçi Isparta merkez ve ilçelerinde sevgi tohumları ekmeye hazır. Siz de bu davete kulak verin.

 

Yaşam uzun soluklu görünmesine rağmen bir anda akıp gider elimizden. Hayatımızı kaybetmeden sevgimizi belli etmeliyiz. Vakit kaybetmeden sen de çiçek yolla Isparta şehrinde yaşayan sevdiklerine ulaşalım. Hatırlandıkça mutlu olan gencinden yaşlısına bütün insanlara umut olan çiçeklerin şefkatinden kendinizi mahrum etmeyin. Yaşayan her canlının içinde bulunan sevgiyi, daimi kılmak adına güçlerimizi göstermeliyiz.

 

Kurulduğu günden beri hizmet aşkından bir şey kaybetmeyen firmamız, çiçekçilik geleneğinin sürdürülmesi için mesleğine titiz bir özen göstermektedir. Başarımızın en büyük etkeni Isparta çiçek siparişi veren her müşteriye gösterdiğimiz özel ihtimamdır. Küçük sevgi filizlerinin göğe yükseliş efsanesine tanık olmak için güncellenen sitemizi her gün ziyaret edebilirsiniz. Siparişleriniz bizim sorumluluğumuzdur.

İNDİRİMLERDEN HABERİNİZ OLSUN!