şükran ve hürmetle

5.782 ,18 TL

Ürün Kodu:

KDV Dahil: 5.782,18 TL

ısparta çiçekçiler 

Zaman sarkacında bir cambaz gibi gezinen bizler, geleceğimize doğru adımlar atarak ilerleriz. Bu süreçte, bastığımız topraktan, içtiğimiz suya kadar hayatımıza katkı sağlayan büyüklerimizi göz ardı etmemeliyiz. Onlar için bir demet çiçek alarak vefa borcumuzu ödemeye çalışmalıyız. Anında bir buket siparişi Isparta çiçekçisi ile parmaklarınızın ucunda. Geleceğe iyi bakan insanların, geçmişi de iyi okuması beklenir.

 

Özenle yetiştirip, titizlikle seçen çiçekçiniz ile saygınızı sunmanız kolay hale geliyor. Hediye olarak sunabileceğiniz yüzlerce modern çiçek paketi arasından kısa sürede doğru seçimi yapabilirsiniz. Geleneksel olan çiçek aranjmanlarına da ayrıca göz atabilirsiniz; daha samimi, sade çiçeklerle duygularınızı ifade edebilirsiniz. Dürüst kurumsal kişiliğiyle Isparta çiçekçiler arasında özel bir konuma sahip olan firmamız, seçeceğiniz ürünü çok hızlı bir şekilde adresinize teslim edebilmektedir. Siz yeter ki beğenin, çiçekleri ulaştırmak bizim vazifemizdir.

 

Doğru ve dürüst ilişkilere yelken açmak isteyenlere memnuniyetle hizmet götüren çiçekçi Isparta ve ilçelerine 60 dakikada teslimat gerçekleştirmektedir. Hızımızla paralel olarak sizlere bir çiçekten daha ötesini sunuyor; saygınızı iletmenize yardımcı oluyoruz. Müşterilerimiz memnun kaldıkça, hizmetlerimizin arkası kesilmeyecektir.

 

İNDİRİMLERDEN HABERİNİZ OLSUN!