13 Kırmızı Gül ve Kalpli Çikolata

0 ,00 TL

Ürün Kodu: KALP.Çİ13

KDV Dahil: 0,00 TL

ISPARTA ÇİÇEK ? 

ÜRÜN KENDİ TASARLADĞIMIZ ÜRÜNLERDENBİR TANESİDİR 13 KIRMIZI GÜL VE METAL KUTUDA  KALPLİ BELÇİKA ÇİKOLATA

SÖNMEYEN AŞKLARIN ALEVİ 

Bir işi bitirmeniz için ona başlama gücüne sahip olmanız gerekir. Sadece sorumluluk bilincine vakıf insanlarda bulunan bu vasıf, hayatın her aşamasında onlara rehberlik eder. Aşkı doyasıya yaşayanlar, aşkı başlatma cesareti gösterebilenlerdir. Yıllardır faaliyet gösteren Isparta çiçekçi firması, cesur insanların güçlü aşklarına tanıklık etmektedir.

 

Sevginizi göstermeniz için size engel olabilecek hiç kimse yok. Karşı koyacak gücünüz varsa, mücadele edecek ruhunuz da var demektir. Başarısını taçlandıran insanların yıllardır bir numaralı tercihi olan çiçekçi Isparta ve ilçelerine başlangıç fişekleri gönderiyor. Sizi ve sevdiklerinizi aydınlatan bu fişekler sayesinde ilişkileriniz güçlü, bağlarınız daimi kalacaktır. Sadece Gönen çiçek siparişi almıyor, şehir merkezi ve tüm Isparta ilçelerine komisyonsuz çiçek siparişleri gönderiyoruz. Çiçek aranjmanlarına yerleştirilen ufak notlarla sevginizi başlatın ve aşk ateşinin korunda ısının.

 

Dilediğiniz yerden son sürat ulaşabileceğiniz internet sitemizle, aşkınızın fitilini hemen şu anda yakabilirsiniz. Modern paketlerde, her biri diğerinden güzel papatya, lale, gül, orkide siparişi Isparta şehrinin dört bucağına 60 dakikada ulaştırılmaktadır. Acelemiz var; çünkü ne taşıdığımızın farkındayız.

İNDİRİMLERDEN HABERİNİZ OLSUN!